Je to Váš přítel, Váš ochránce, Váš pes
Vy jste jeho život, láska, jeho vůdce.
Bude Váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce.
Vy mu za to dlužíte úctu, kterou si zaslouží.

Hlasuj tady pro Monik a Cody Linley
klidně si napiš i o diplomek

Červenec 2009

Vojtek se oženil

3. července 2009 v 18:48 Zprávy z domova
Rpman Vojtek
dnes v pravé poledne řekl ANO své dlouholeté přítelkyni Tereze Janoušové. Obřad proběhl v areálu Vrtbovské zahrady. Ženicha vedla k oltáři jeho mladší sestra Edita, která žije v Bolívii. Oba sourozenci totiž velmi brzo přišli o oba rodiče.

Za svědka šel Romanovi kamarád a kolega Braňo Polák, který během obřadu oběma podal snubní prstýnky položené na květině. Tereze svatbu odsvědčila její nejlepší kamarádka.

Slavnostní chvíle se zúčastnila i Jolana Voldánová, Mahulena Bočanová a Vojtkova kolegyně ze StarDance Kristýna Coufalová. Hostina proběhne v penzionu Mahuleny Bočanové v Malých Čičovicích u Prahy

Rychlowka *1*

3. července 2009 v 18:46 Soutěže
ZaJíČeK bĚžEl Po StRáNi
hlásni thuu pro Monik a cody linley
diplomek bude spolko

Dneska už musím

3. července 2009 v 18:38
Už musím jít, čeká na mě "kamarád" sloníček pomocníček

Rozpis prázek

3. července 2009 v 18:37
11.7.-21.7 letní tábor Klicperka NEBÁKOV 2009
25.7.-1.8. jedu k babičce
3.8. - 8.8. jsem u tety s kámoškou

Potom to mám celý volný

Výzo

3. července 2009 v 18:35
Mno byly samý, ale to napomenutí, to bylo "něco"

Mých 12 snů

3. července 2009 v 18:33 Co se neveššlo
1. Stát se vetrinářkou, právničkou či herečkou
2. Setkat se s Miley Cyrus, Seelenou Gomez, Demi Lovato nebo Ashley Tisdale
3. Mít velkej barák- véééééélkej barák
4. Mít Chovnou stanici Zlatých retrieverů, jorkšírků a hovawardů
5. Mít jedno dítko- jenom jedno!!!!
6. Nechci bejt v dospělosti zaručeně chodá
7. Mít i v dospělosti spoustu přátel- spouuuuustu
8. Mít hodnýho ( a prachatýho) manžela
9. Chtěla bych seskočit padákem
10. Zaplavat si s delfínama
11. Být ošetřovatelkou ( když budu veterinářkou) něakýho malýho tygříka, ale klidně i velkýho ;)
12. Stát se na jeden den redaktorkou a zařídit jeden celej časák

mno... nejsem náročná


Van Hudgens životopis

3. července 2009 v 18:17 Vanessa Anne Hudgens
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánsko-irsko a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.
Má propůjčit hlas Popelce, v nové verzi, která vyjde bohužel pouze v USA. V roce 2010 vyjde její film Sucker Punch.

Má matku Green, otce Petera a mladší sestru StellAshlee Simpson životopis

3. července 2009 v 18:11 Ashlee Simpson
Celé Jméno: Ashlee Nicole Simpson
Barva vlasů: Blond (dříve si je barvila na černo, hnědo nebo zrzavo)
Stav: vdaná-Pete Wentz
Vzdělání: Prairie Creek Elementary

Nej.Barva: černá
Nej.Jídlo: pizza
Nej.film: Overboard
Nej.album: Jasin Jophin Al Green

Ashlee Simpson je mladší sestrou zpěvačky a herečky Jessicy Simpson.


Ashlee Nicole Simpson se narodila 3. října v Dallasu.
Začala tancovat ve 4 letech a v 11 se stala nejmladším členem prestižní školy amerického baletu.

Ve 14 letech tancovala profesionálně se svojí starší sestrou - zpěvačkou Jessicou Simpson. Ashlee trávila 3 roky na turné své starší sestry a budovala si své vlastní obecenstvo. I když sama nevydala žádné album, měla už v americe 50 webových stránek.

Když oslavila svoje 18. narozeniny, začala konečně dělat svůj vlastní business. Kolem roku 2004 měla svou vlastní show, konkrétně ''The Ashlee Simpson Show'', která běžela na MTV.

Objevila se ve filmu Žába k zulíbání (The Hot Chick). Má už za sebou TV návštěvy zahrnující hostování v Malcom In The Middle.Také se objevila vedle své sestry v Saved by the bell, The donny a marie show atd. Momentálně je vdaná s baskytaristou skupiny Fall Out Boy Peterem Wentzem (brali se v domě rodičů Ashlee 17. května, obřad proběhl v tématu ''Alenka v říši divů'')

20. listopadu 2008 Ashlee porodila zdravého chlapečka. Jmenuje se Bronx Mowgli Wentz.
V roce 2009 se zúčastnili spolu se svým manželem Petem Wentzem natáčení Kriminálka New York, ve kterém si spolu zahráli.
V roce 2009 také získala hlavní roli v remaku slavného seriálu TV stanice CW - Melrose Place a věnuje se natáčení. Nezapomíná samozřejmě ani na svého manžela a synka.


Demi Lovato životopis

3. července 2009 v 18:08 Demi Lovato
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.


Selena Gomez životopis

3. července 2009 v 18:06 Selena Gomez
Jmenuje se Selena Marie Gomez narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je i rostleskávačka.

For my..5

3. července 2009 v 18:05 Od Vás, pro mě

Co práázky?

3. července 2009 v 18:03
Já celkem v poho, pojedu na tábor potom na týden k babičce. Přijede Jája- sbénko a nakonec bude i tradiční rozlučka s prázkama která se minulej rok vydařila. Já tam byla sice do 22:00 ale letos chci přetrhnout hranici s půlnocí. Ale k minulýmu roku. Po obědě byl takovej "dětskej den" soutěže atd... ale od 19:30 už hrála hudba a tancovalo se. my jsme kecali a potom přijel ámoščin bratránek. Už v 21:00 jsme mu museli máchat hlavu v koupališti páč byl zlitej jako noha.

KONEC pozastavení.......

3. července 2009 v 17:58
......ale furt tu nebudu.
Mám zaracha do jedenáctího ale právě v ten den jedu na tábor na kterým budu do 21.7.2009
Nastavím pár článků a určitě bude SONZ